Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy - Rainbow Rowell "Fangirl"

Informacje

Witaj na stronie głównej Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy

Technik eksploatacji portów i terminali

Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy

Rainbow Rowell "Fangirl"

Zabawna, pełna ciepła powieść „Fangirl” to historia o dorastaniu, przyjaźni mimo różnic, oraz o wyjątkowej miłości do książek.

Wren i Cath, siostry bliźniaczki, to zupełne przeciwieństwa. Pierwsza z nich chce spróbować wszystkiego, co świat ma do zaoferowania, lubi imprezy, ludzi, gwar i randki. Cath z kolei jest cicha i spokojna. Bardziej od szalonych domówek ceni sobie zacisze dzielonego z siostrą pokoju.
Jej wielką pasją jest pisanie fanfików do swojej ukochanej książki (o nastoletnim czarodzieju Simonie Snow). Mimo tego, że siostry były swoimi zaprzeczeniami, pozostawały nierozłączne. Zmieniło się to wraz z początkiem nauki w college’u, gdzie ich drogi się rozeszły. Dziewczyny zamieszkały osobno. Mniej przebojowa siostra będzie musiała opuścić swoją bezpieczną strefę i spróbować stawić czoła rzeczywistości. Na swojej drodze spotka cudną Regan i Leviego.

Książka urzeka naturalnością. Nic tutaj nie jest wymuszone, zrobione na siłę Spawy ważne są przeplatane z codziennością, jaką zna każdy z nas. Autorka zrobiła to bardzo taktownie, nie wymyślając na siłę dramatów.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-17 11:18przez:
Opublikowano:2021-11-17 10:26przez: Małgorzata Golemo
Podmiot udostępniający: Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy
Odwiedziny:749

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo