Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy - Wolontariusz Szkolnego Koła Caritas stypendystą fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia”

Informacje

Witaj na stronie głównej Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy

Technik eksploatacji portów i terminali

Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy

Wolontariusz Szkolnego Koła Caritas stypendystą fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia”

Od września nasz wolontariusz Łukasz Bugała z klasy 3H został stypendystą fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Stypendia przyznawane są dla zdolnej młodzieży pochodzącej z małych miast i terenów wiejskich.

Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” została powołana przez Konferencję Episkopatu Polski w 2000 roku jako wyraz wdzięczności dla Ojca Świętego Jana Pawła II za Jego niestrudzoną posługę duchową na rzecz Kościoła i Ojczyzny. Idea utworzenia Fundacji jako organizacji, której działalność ma upamiętniać Pontyfikat Jana Pawła II przez promowanie nauczania Papieża i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury, narodziła się po pielgrzymce Ojca Świętego do Polski w 1999 r.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-22 11:23przez:
Opublikowano:2022-06-22 11:13przez: Małgorzata Golemo
Podmiot udostępniający: Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy
Odwiedziny:428

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo