Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy - Katie Cotugno "99 dni lata"

Informacje

Witaj na stronie głównej Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy

Technik eksploatacji portów i terminali

Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy

Katie Cotugno "99 dni lata"

Ona i dwóch zakochanych w niej braci. Kogo wybierze Molly? Czy będzie jej dane odzyskać spokój i sympatię dawnych przyjaciół? Romantyczna, młodzieżowa powieść, która stała się światowym bestsellerem!

Molly i Patrick na zawsze mieli pozostać już razem. Oboje nastoletni, zakochani w sobie na zabój tą pierwszą, świeżą, jedyną w swoim rodzaju miłością wiosny życia. Jednak Patrick miał starszego brata imieniem Gabe. Molly od pierwszej chwili zapałała do chłopaka gorącym, nie dającym się opanować uczuciem. Po tym wszystkim całe otoczenie znienawidziło ją do tego stopnia, że aby skończyć liceum, dziewczyna musiała przenieść się do szkoły z internatem. Teraz wraca do rodzinnego miasta. Ma tu spędzić całe 99 dni letnich wakacji. Będzie musiała spotkać się z dawnymi przyjaciółmi, a obecnie wrogami. Patrick i Gabe z pewnością nie pozwolą jej o sobie zapomnieć.

To niezwykle wciągająca opowieść o miłości i trzech złamanych sercach. Wzruszająca, momentami bolesna, ale i niekiedy całkiem zabawna. Widać więc, że czeka tu na nas ogromna porcja silnych, skrajnych emocji, a wszystko to w oprawie upalnych, płynących leniwie dni. Nie dajmy się jednak zwieść tej pozornej sielankowości. Tego lata zdarzy się naprawdę dużo!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-16 14:56przez:
Opublikowano:2021-11-16 10:27przez: Małgorzata Golemo
Podmiot udostępniający: Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy
Odwiedziny:499

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo