WALENTYNKI 2020

Walentynki 2020

Tuż przed feriami, 7 lutego odbyły się w naszej szkole Walentynki. Dekoracja szkoły, która rodziła się w bólach przez kilka dni, nie pozostawiała wątpliwości co do okazji przedsięwzięcia. Ponadto, w obu budynkach szkolnych uczniowie oraz pracownicy szkolni zostali przywitani całym sercem serduszkami przypinanymi do dumnie wypiętych piersi. Dodatkowo, przedstawiciele każdej z klas upiekli pyszne babeczki i ciasta, które za symboliczną kwotę 2 złotych były sprzedawane na szkolnym holu. Wszystkie wypieki były pyszne i wszystkim cukiernikom serdecznie dziękujemy! Ich praca pozwoliła zrefundować koszty zakupu dekoracji.

Dekoracja, tym razem klas i tablic, była przedmiotem konkursu, a szlachetne jury wyłoniło zwycięzców. Najpiękniej udekorowaną klasą była sala 108, a dzieło to stworzyła klasa 2 A. Serdecznie gratulujemy inwencji twórczej sprawcom!

W szkole zagościły dwie wysoce wykwalifikowane wróżki, które wieściły przyszłość śmiałkom. I tak, niektórzy zainteresowani dowiedzieli się, iż w niedalekiej przyszłości otrzymają ocenę celującą z matematyki abstrakcyjnej, a inni że dostaną meteorytem w głowę.

Na korytarzach królowała muzyka i radość, a nasze Walentynki były również okazją do zrobienia sobie zdjęcia
w parach, grupach oraz solo w specjalnie na tę okazję przygotowanym atelier. W tym dniu również została rozesłana poczta walentynkowa, która w pocie czoła działała przez cały tydzień. Były okrzyki radości
zaskoczenia, ale niektórzy uronili łzę bądź dwie. Mamy nadzieję, że z rozczulenia.

Wszystkim zaangażowanym w organizację święta serdecznie dziękujemy, szczególnie klasom 3A oraz 1T!!!

 

Facebook