NASI NAJZDOLNIEJSI UCZNIOWIE I NAJLEPSI SPORTOWCY

 

NASI NAJZDOLNIEJSI

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Kinga Kowalczyk, kl. 4B                   średnia ocen 5,64
  Sara Gmerek, kl. 4T                            średnia ocen 5,57
Wiwianna Czechowska, kl. 4B           średnia ocen 5,55
Kamil Kamiński, kl. 4B                      średnia ocen 5,55
Katarzyna Grudzień, kl. 1O                średnia ocen 5,55
Adam Chrobak, kl. 2A                       średnia ocen 5,36
Julia Matyszczak, kl. 2B                     średnia ocen 5,31
Paula Koronkiewicz, kl. 2B                średnia ocen 5,27
Grzegorz Piotrowicz, kl. 4A               średnia ocen 5,27
Iga Piechota, kl. 2H                            średnia ocen 5,24
Wiktoria Bartosz, kl. 2A                     średnia ocen 5,23
Klaudia Śliwiany, kl. 1T                     średnia ocen 5,21
Patrycja Sonnek, kl. 4A                      średnia ocen 5,18
Natalia Staruch, kl. 3A                       średnia ocen 5,15
Natalia Bień, kl. 2C                            średnia ocen 5,12
Aleksandra Toczek, kl. 2C                 średnia ocen 5,12
Magdalena Maziarz, kl. 1B                 średnia ocen 5,11
Magda Kałużna, kl. 4B                       średnia ocen 5,08
Sebastian Sowa, kl. 1E                       średnia ocen 5,06
Nikola Wojciechowska, kl. 2A           średnia ocen 5,0
Anastasiia Skrypnyk, kl. 2H               średnia ocen 5,0
Agata Sycz, kl. 2H                             średnia ocen 5,0
Magdalena Gacia, kl. 2A                    średnia ocen 4,93
Klaudia Cybulska, kl. 2B                   średnia ocen 4,93
Emila Lekarewicz, kl. 2B                   średnia ocen 4,93
Laura Kowalewska, kl. 3A                 średnia ocen 4,91
Natalia Jabłońska, kl. 1D                    średnia ocen 4,90
Jan Kulik, kl. 2A                                 średnia ocen 4,86
Aneta Stokfisz, kl. 4H                        średnia ocen 4,85
Wiktoria Iskra, kl. 3A                         średnia ocen 4,85
Weronika Włodarczyk, kl. 3A            średnia ocen 4,83
Maciej Bejnarowicz, kl. 1C                średnia ocen 4,82
  Mateusz Pezda, kl. 1A                        średnia ocen 4,81
Agata Kondratowicz, kl. 4A              średnia ocen 4,80
Anna Bruchlikowska, kl. 1A              średnia ocen 4,80
Klaudia Majewska, kl. 1B                  średnia ocen 4,80
Klaudia Juszczak, kl. 1D                    średnia ocen 4,80
Natalia Tomas, kl. 2B                         średnia ocen 4,80
Natalia Stachurska, kl. 3A                  średnia ocen 4,77
Aleksandra Styczeń, kl. 2A                średnia ocen 4,77
Barbara Wiśniewska, kl. 2B               średnia ocen 4,77
Dagmara Zębacka, kl. 1E                   średnia ocen 4,76
Dominika Tomczak, kl. 1B                 średnia ocen 4,75
Amelia Szatraj, kl. 1C                         średnia ocen 4,75
Paula Bełza, kl. 1D                             średnia ocen 4,75
Anna Kosmaczewska, kl. 1O             średnia ocen 4,75
Kamila Kordas, kl. 2H                        średnia ocen 4,75

 

Rok szkolny 2019/2020

Najlepsi sportowcy

 

W klasach pierwszych:

Aleksandra Chmielewska z kl. 1B

Błażej Matwiejków z kl. 1B

Alicja Taras z kl. 1D

Agnieszka Wawroniak z kl. 1D

Gabriela Bil, z kl. 1G

Daria Kowalewska z kl. 1G

Wiktoria Garbera z kl. 1G

Katarzyna Grudzień z kl. 1O

Klaudia Kańczuga z kl. 1O

Weronika Borowa z kl. 1T

Natalia Szuk z kl. 1T

 

 

 

 

W klasach drugich:

Nikola Wojciechowska z kl. 2A

Michał Kułacz z kl. 2A

Szymon Pacek z kl. 2A

Julia Matyszczak z kl. 2B

Sabina Olszowska z kl. 2C

W klasach trzecich:

Dariusz Repa z kl. 3A

Marcel Krzyżanowski z kl. 3H

Krystian Zabłotny z kl. 3H

Dominika Drzyzga z kl. 3T

Martyna Sobczak z kl. 3T

 

 

 

Facebook