Koło Turystyczne

Konkurs fotograficzny pdf.

Pierwsze Noworoczne zebranie koła turystycznego

Dnia 17.01.2017 r. odbyło się zebranie koła turystycznego, w którym udział wzięło 32 osoby wraz z Panią wicedyrektor mgr Barbarą Harasimowicz, która zachęciła nas do aktywnego uczestnictwa w życiu szkolnego koła. Podczas tego zebrania został wybrany zarząd koła, w którym przewodniczącą została Paulina Sumara – 3T, wiceprzewodniczącą Beata Bławat – 2T, zastępcą Karolina Sowa – 1T, sekretarzem Patrycja Smirno – 3T, skarbnikiem Aleksandra Kąklewska – 2T oraz fotografem Adrianna Strzelecka – 3T. Tego dnia został również ogłoszony konkurs na oficjalną nazwę koła.

„Turystyczne Rodzynki” – oficjalna nazwa koła turystycznego.

W dniu 07.02.2017 r. został rozstrzygnięty konkurs na nazwę koła turystycznego. Koło od tego dnia nosi nazwę „Turystyczne Rodzynki”, autorem nazwy jest Beata Bławat z 2T. W nagrodę Beata dostała ciekawe wydawnictwo „Kultura Gór i Pogórza Kaczawskiego”.  Nazwa naszego koła wywodzi się od przysmaku turystycznego mentora Pana Profesora Marka Rabskiego.

Wycieczka turystów do Świdnicy!

Dnia 03.02.2017 roku odbyła się  wycieczka z naszego szkolnego koła turystycznego. Wybraliśmy się do Świdnicy. Pomimo niesprzyjającej pogody, nie nudziliśmy się. Byliśmy  w Kościele Pokoju, który jest wpisany na światową listę UNESCO, w Muzeum Dawnego Kupiectwa oraz na lodowisku. Pojechały osoby

z następujących klas: 1T, 2G, 2H, 2T oraz 3T. Spędziliśmy miło czas na edukacji i dobrej zabawie. W drodze powrotnej nie mogło obejść się bez przygód.

 

Skip to content