DZIEŃ CHŁOPAKA W ZSE

Dzień chłopaka w ZSE

27 września – w piątek – w ZSE na sali gimnastycznej przy ulicy Chojnowskiej odbyła się impreza z okazji Dnia Chłopaka. W imprezie wzięło udział około 130 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich – a ich przedstawiciele
z 13 klas – wzięło udział w następujących konkurencjach: składaniu wizytowej koszuli na czas, wykonywaniu jak największej ilości pompek w trakcie 1 minuty, malowaniu paznokci na czas oraz rzutów do kosza – „król celności”.  Największą ilość punktów zdobył ALAN WOLNICKI Z KLASY 2 C zostając tym samym zwycięzcą  imprezy, tuż za nim na drugim miejscu ulokował się KRZYSZTOF KUGA z klasy 1B oraz na miejscu trzecim – KACPER ZAGÓRSKIz klasy 1G. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki a zwycięska trójka otrzymała dodatkowo piłki oraz kubki termiczne.

Gratulujemy zwycięzcą, dziękujemy prowadzącym imprezę – WIWIANNIE CZECHOWSKIEJ
z klasy 4B  i prof. PATRYKOWI GRABAS, szanownemu JURY  a także DOMINIKOWI WIERZBICKIEMU obsługującemu sprzęt grający oraz  kibicującym uczniom.

Dziękujemy serdecznie MATEUSZOWI MAZUROWI– będącemu pomysłodawcą w/w konkurencji oraz  współorganizatorem imprezy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego.

Dodatkowe podziękowania składamy sponsorowi części nagród i upominków wręczonych zwycięzcom – dr OKO Krzysztof Seniów oraz Samorządowi Uczniowskiemu ZSE

 

Organizatorzy imprezy – nauczyciele wychowania fizycznego, oraz Samorząd uczniowski ZSE.

Facebook